site sağ üst köşeye bayrak ekle

Sponsorlar

Sponsor

REKLAM

Kuzey Güney Sansürsüz İzle İşler Güçler Sansürsüz İzle ikinci el eşya ankara Mobilya Dekorasyon Digiturk Ticari

Kuzey Güney 68. Bölüm Tek Parça HD İzle 3 Nisan 2013

Vicdan azabıyla Kuzey’in karşısına çıkan Simay’ın verdiği ipuçları, Kuzey’in hem kafasını karıştırır, hem de Cemre’nin özgürlüğüne kavuşabilmesi için umut ışığı olur. Kuzey Simay’dan öğrendikleriyle harekete geçtiğinde, Barış en büyük korkusuyla yüz yüze gelir.
Barış’la Deniz arasındaki pazarlığı öğrenen Güney’in eline büyük bir koz geçmiştir. Sinanerler’e karşı ilk kez bu kadar güçlüdür. Öte yandan, bütün engellemelerine rağmen Cemre’nin serbest kalma ihtimalinin doğması, Güney’i planında değişiklik yapmasına neden olur. Eğer Cemre hapisten çıkacaksa, bunun kendi belirlediği şartlarla olmalıdır. Sinanerler’le Kuzey arasındaki “elçi” olan Güney, Cemre’nin özgürlüğüne karşılık, Kuzey’den yapamayacağı bir şey ister… Artık Cemre’nin özgürlüğü Kuzey’e bağlıdır.
Hapishanede aniden rahatsızlanan Cemre ölümle burun buruna gelir. Cemre’nin ameliyata alındığını öğrenen Gülten ve Kuzey, büyük bir panik yaşarlar.
Cemre’nin hapisten kurtulabilmesi için her yolu deneyen Kuzey, sonunda köşkteki “üçüncü kişi”ye dair önemli bilgilere ulaşır. Kuzey ve Şeref komiser ayrı ayrı Simay’ın peşine düşer. Hem köşkte, hem de şirkette yerini sonsuza kadar sağlama aldığını düşünen Güney ise kendisini bekleyen tehlikeden şimdilik habersizdir.
Kuzey’le Cemre arasındaki tek engel, demir parmaklıklar ortadan kalktığında, aşkları zor bir sınav daha verecektir.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...
3 Nisan 2013
4.148 views okunma

Made in King Seo / Seo Teması

CC CSS Alexa XHTML
oto yedek parça digiturk coin analiz altcoin fiyatları